Home » Boekpresentatie ‘Als de Sterren Fonkelen’ bij BplusC | | Leiden

Boekpresentatie ‘Als de Sterren Fonkelen’ bij BplusC | | Leiden

Door Harry Verheijen

[ad_1]

RegioBoekpresentatie ‘Als de Sterren Fonkelen’ bij BplusC


19 april 2023



LEIDEN/ VOORSCHOTEN – Op 30 april presenteert de Voorschotense schrijfster Jet Nijland haar nieuwe boek ‘Als de Sterren Fo kelen’ bij BplusC in Bibliotheek Nieuwstraat in Leiden. Tijdens deze presentatie geeft Jet Nijland een kijkje achter de schermen van haar schrijfproces en vertelt ze over het onderzoek naar haar familiegeschiedenis en haar reis naar Duitsland. Schrijver Marieke Douwes-Fransz zal Jet interviewen over haar nieuwe roman en het verhaal achter het boek.

Ook zal Jet voorlezen uit haar nieuwste roman en zal het eerste exemplaar van het boek worden uitgereikt. Na afloop is er ruimte voor een signeersessie en mogelijkheid om leuk na te praten met Jet, andere auteurs en liefhebbers.

De boekpresentatie van ‘Als de Sterren Fonkelen’ belooft een bijzondere middag te worden. Wanneer je er bij wilt zij kun je je inschrijven. De bijeenkomst is om 14.00 uur bij BplusC Nieuwstraat, de presentatie is toegankelijk voor iedereen. BplusC wil zeker weten dat ze voor iedereen een plekje hebben dus meld je aan via de agenda op BplusC.nl.

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/regio/boekpresentatie-%E2%80%98als-de-sterren-fonkelen%E2%80%99-bij-bplusc

Lees ook:  Corona herhaalprik halen kan in het Gemeentehuis van Voorschoten

Related Articles