[ad_1]

29 oktober 2021
VOORSCHOTEN – Op donderdag 28 oktober is in Voorschoten voor het eerst in maanden weer een naturalisatieceremonie gehouden. De naturalisatie is het moment waarop nieuwkomers officieel het Nederlanderschap krijgen. Een moment dat gevierd mag worden, maar door de coronacrisis hebben alle ceremonies een tijd stil gelegen.
De kandidaten van de naturalisatie legden tijdens de bijeenkomst een verklaring van verbondenheid af, waarmee ze beloven om de rechten en plichten die bij het Nederlanderschap horen, te respecteren.
Donderdag was de ceremonie in Voorschoten niet alleen daarom bijzonder, maar ook omdat het voor burgemeester van Voorschoten Nadine Stemerdink de eerste naturalisatieceremonie is sinds haar aantreden als burgemeester. Maar liefst 16 Voorschotenaren mogen zich sinds gisteren ook officieel Nederlander noemen.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/voorschoten/voorschoten-houdt-eerste-naturalisatieceremonie-sinds-corona