Home » Melanie van Driel lijsttrekker Progressief Oegstgeest

Melanie van Driel lijsttrekker Progressief Oegstgeest

Door Harry Verheijen

[ad_1]

Oegstgeest

Melanie van Driel lijsttrekker Progressief Oegstgeest



1 december 2021

OEGSTGEEST – Tijdens de algemene ledenvergadering van maandag heeft Progressief Oegstgeest (PrO) de kandidatenlijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022. Daarin staat dat de huidige fractievoorzitter Melanie van Driel is verkozen tot lijsttrekker van de partij. 

Op plek twee staat nieuwkomer Tom Groot, hij is hoogleraar Management Accounting. Nico Janssen staat op nummer drie, hij was afgelopen jaren woordvoerder op het terrein van ruimtelijke ordening, leefomgeving en groen. Op de vierde plek staat nog een nieuwkomer, René Sepers. ‘Met deze selectie kiest PrO voor een nieuwe maar ervaren kracht hoog op de lijst.’ Op nummer vijf, zes en zeven staan Menno Welling, Wil Hout en Dorien Scheffers. Menno Welling voerde als raadslid het woord op Schiphol, inclusiviteit, cultuur en sport. Wil Hout is hoogleraar bij de Erasmus Universiteit en Dorien Scheffers is werkzaam als klinisch psycholoog.

PrO hoopt met deze diversiteit in ervaring, politieke achtergrond en persoonlijkheden bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen op een goede uitslag. De partij wil iedereen die zich aangetrokken voelt tot progressieve en linkse politiek met elkaar verbinden. Met vier zetels zijn zij momenteel de tweede partij van Oegstgeest.

[ad_2]

Bron: https://www.unity.nu/artikelen/oegstgeest/melanie-van-driel-lijsttrekker-progressief-oegstgeest

Lees ook:  Repair Café Oegstgeest opent deuren op 5 maart

Related Articles