[ad_1]

Fotografie: Ter illustratie / Google Maps
1 februari 2022
LEIDERDORP – Het voormalige kerkgebouw van de Levensstroom aan de Elisabethhof in Leiderdorp dreigt gesloopt te worden. GODcentre Voorschoten zegt er alles aan te willen doen om de kerk te behouden. Zij zijn met het idee gekomen om een crowdfundingsactie te starten om het gebouw te kopen. ‘Als GODcentre komen we aan alle kanten ruimte tekort; we hebben echt een nieuw en groter gebouw nodig’, aldus voorganger van de kerk, Arno van der Knaap.
De snelgroeiende kerk van GODcentre is al een tijd op zoek naar een groter gebouw om al haar activiteiten te kunnen uitvoeren. Zij tellen inmiddels 600 gemeenteleden en zeggen onder andere een zaal voor kerkdiensten, en kantoren nodig te hebben. Daarnaast hebben zij ruimte nodig voor diverse trainingen die ze verzorgen en voor een Bijbelschool waar jaarlijks meer dan 100 studenten aan deelnemen. ‘Het Levensstroom-gebouw past als een handschoen voor al deze activiteiten’, aldus de organisatie.
Bij de bouw van de Levensstroom in 2006 heeft Van der Knaap samen met evangelist Jan Zijlstra een gegraveerde gevelsteen geplaatst waarop ‘Voor de volgende generatie, opdat zij de levende God zullen kennen en dienen’ staat. ‘Met de aankoop van dit gebouw blijft de bestemming als kerk gehandhaafd en wordt tevens recht gedaan aan de tekst op de gevelsteen’, schrijft GODcentre.
[ad_2]
Bron: https://www.unity.nu/artikelen/leiderdorp/godcentre-start-crowdfunding-voor-behoud-kerk-in-leiderdorp